Sukcesy szkoły

 

SUKCESY UCZNIÓW W KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH

 

I ZAWODACH SPORTOWYCH W ROKU SZK. 2017/2018: 

 

Nazwa konkursu

Wyniki na etapie szkolnym

 

Wyniki na etapie gminnym

 

Wyniki na etapie powiatowym

Wyniki na etapie wojewódzkim

Konkurs Wiedzy Biblijnej

 

 

Marta Gamrot

Finalista

Marta Gamrot

Szkolny Konkurs Pięknego Czytania

I Amelia Frączek

II Julia Nowak

III Weronika Herzyk

 

 

 

Mój przyjaciel MIŚ”

Alicja Pasterny

Martyna Ciupka

 

 

 

Po obu stronach Olzy

 

 

 

2miejsce- Julia Nowak

wyróżnienie- Kamil Waliczek

Międzyklasowy Konkurs Ortograficzny

I-Antoni Marek

II- Łukasz Heller

III- Melania Kłósko

 

 

 

Międzyklasowy

Konkurs

Matematyczny

I-Piotr Stana

II- Xaver Grabowski

III-Milena Żyłka

 

 

 

Konkurs kaligraficzny dla klas Iv

 

 

 

 

Wojewódzki konkurs przedmiotowy z matematyki

Udział w eliminacjach szkolnych: Katarzyna Barszczak, Tatiana Heller, Leon Sadlok, Mikołaj Sikora, Agnieszka Heller, Natalia Panek

 

 

 

Gminny konkurs plastyczny

 

Nikola Jarząbek II - miejsce

 

 

Wojewódzki konkurs przedmiotowy z języka polskiego

Udział w eliminacjach szkolnych

Katarzyna Barszczak,Tatiana Heller, Leon Sadlok,Agnieszka Szabla.

 

 

 

Gminny turniej piłki nożnej i koszykowej Szkolnego Związku Sportowego

 

1 miejsce piłka nożna, 2 koszykówka kl. 5-6 Dawid Puzoń, Greń Krzysztof, Meissner David, Gawlas Dominik, Madzia Aleksy, Chrapek Piotr, Słowiok Klaudiusz

 

 

Gminny turniej tenisa stołowego Szs Cieszyn

 

1 miejsce Zielińska Małgorzata, Madzia Zuzanna, Pietrzak Nadia

7 miejsce

 

Gminny turniej tenisa stołowego Szs

 

1 miejsce – Gamrot Jan, Szostok Mateusz, Hubczyk Michał

7 miejsce

 

Gminny turniej tenisa stołowego Młodzieży SZS

 

1 miejsce Sadlok Leon, Sikora Mikołaj

7 miejsce

 

Gwiazdkowy turniej tenisa stołowego

 

kl. 1-2 1.Gawlas Bartłomiej, 2. Greń Łukasz 3. Cichoń Antoni kl.3-4 1.Stoszek Katarzyna 2. Ziebura Jagna 3.Heller Szymon kl. 5-6 dz. 1. Madzia Zuzanna 2. Gamrot Marta 3. Pietrzak Nadia chł.1. Gamrot Jan 2. Hubczyk Michał 3. Madzia Mateusz

 

 

Wojewódzki konkurs z j. angielskiego

Eliminacje szkolne

 

 

 

Wojewódzki konkurs z historii

Eliminacje szkolne

 

 

 

Konkurs Gwarowy,,Szumno naszo godka”

 

Julia Nowak

2 miejsce

 

 

 

 

 

 

Konkurs Gwarowy Transgraniczny

 

Julia Nowak

1 miejsce

 

Ogólnopolski Konkurs Nauk przyrodniczych „Świetlik

 

 

 

Wyróżnienie -Zofia Gawlas kl 4b

wynik ogólnopolski

Międzynarodowy Konkurs plastyczny-Mieszkam w Beskidach

 

Amelia Frączek

 

II miejsce

Konkurs-Śląsk Cieszyński- moja mała ojczyzna wczoraj i dziś

 

 

Amelia Frączek – I miejsce

 

I miejsce

Ogólnopolski konkurs literacki

Popisz się talentem” 2018

Nowa Era

 

Katarzyna Stoszek

kl.4a

 

Laureatka

 

VII ogólnopolski konkurs „Ratujemy i Uczymy Ratować” zorganizowany przez WOŚP

 

Klasa 3a

 

IV miejsce

Klasowy konkurs recytatorski

Paulina Musiał – I miejsce

Paulina Ziętek – II miejsce

Dawid Moskała – III miejsce

Emilia Czyż – III miejsce

 

 

 

Gminny konkurs recytatorski „Wiersze znane i lubiane”

 

Paulina Musiał – III miejcse

 

 

Gminny konkurs plastyczny „Krajobraz zimowy”

 

Emilia Czyż - wyróżnienie

 

 

XI Transgraniczny Gwarowy konkurs Recytatorski „Tu sóm moji korzynie” pod patronatem Starosty Cieszyńskiego J. Króla oraz Burmistrza Skoczowa M. Sitko

 

 

Uczniowie klas I_III I miejsce – Kamil Waliczek

III miejsce Paweł Nowak

Uczniowie klas

IV-VI

I miejsce Julia Nowak

II magdalena Podżorska

 

VI Gwarowy Konkurs Recytatorski „Szumno Naszo Godka”

 

Uczniowie klas

IV-VI

II miejsce Julia Nowak

I Magdalena Podżorska

Uczniowie klas I_III wyróżnienie – Kamil Waliczek

wyróżnienie Paweł Nowak

 

 

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Mieszkam w Beskidach”

 

 

 

Amelia Frączek kl. VI B - II miejsce kat. fotografia

Zimowe historie Brennej”

 

Nikola Jarząbek kl. V B „II miejsce

 

 

Konkurs recytatorski w Pogórzu „Szkoła niejedno ma imię”

 

Kacper Kula kl. 5a

wyróżnienie

 

 

Baza Talentów

 

Milla Sadlok kl. 3b –

2. miejsce

Magdalena Podżorska - kl. 6a – 3. miejsce

Mikołaj Sorkowicz – kl. 5b – wyróżnienie

Natalia Panek – kl. 7a

-wyróżnienie

 

 

Czwartki lekkoatletyczne

 

drużyna

1 miejsce

 

Koszykówka- gminny

 

2 miejsce

Magdalena Podżorska Nadia Pietrzak

Barbara Salachna

Julia Piziurny

Katarzyna Barszczak

Wiktoria Greń

Amelia Słowiok

Małgorzata Zielińska

Marta Gamrot

 

 

Piłka Ręczna

 

2 miejsce

Magdalena Podżorska Nadia Pietrzak

Barbara Salachna

Julia Piziurny

Katarzyna Barszczak

Wiktoria Greń

Amelia Słowiok

Małgorzata Zielińska

Marta Gamrot

Martyna Mędryla

Zuzanna Madzia

 

 

Powiatowe Biegi Przełajowe

 

 

Magdalena Podżorska- 1miejsce

Zuzanna Madzia 2 miejsce

Oliwier Walkiewicz 2 miejsce

Michał Mueller 3 miejsce

Wanessa Heller1 miejsce

Martyna Golba 2miejsce

Milena Żyłka 3 miejsce

Dawid Puzoń 3 miejsce

Sandra Walkiewicz 2 miejsce

 

Piłka Siatkowa

 

1 miejsce

Katarzyna Barszczak Wiktoria Greń

Magdalena Podżorska

Nadia Pietrzak

Barbara Salachna

Amelia Słowiak

Małgorzata Zielińska

Kinga Olszar Marta Gamrot

 

 

Nasz nowy plac zabaw

1.Martyna Ciupka

2. Alicja Pasterny

3. Jessica Moskała

 

 

 

VIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Bezpiecznie na wsi” KRUS

 

 

 

Wyróżnienie Alicja Pasterny

Polska oczami dziecka

1. Jan Grabowiecki

 

1.Alicja Pasterny

2.Bartosz Pilch

3.Błażej Nocuń

 

 

 

  • Kalambury literackie,

  • Konkurs ze znajomości cytatów

  • Baśniobór- parada postaci bajkowych i historycznych

 

 

 

 

 

I- kl3a, 4b, 6b

 

 

 

Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

 

I miejsce- Krzysztof Greń

 

 

Puchar wójta gminy Brenna w piłce nożnej

 

1 miejsce -Krzysztof Greń,Dawid Meissner,Dawid Puzoń,Dominik Gawlas,Piotr Chrapek,Łukasz Greń,Mateusz Madzia,Ksawer Grabowski

 

 

Dzisiaj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
Suma odwiedzin
30
2425
4562
592097

 

powitanie wiosny

 

 

 

 

 

 

Projekt unijny

reklama

Początek strony